ogloszenia-dolnoslaskie.pl
Osób online:7 | Ogłoszeń:1070

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Okolicach Kolonii, Jako Opiekunka

Praca W Okolicach Kolonii, Jako Opiekunka

Praca w Niemczech dla opiekunek

Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Julii. Ma 92 lata, waży 65 kg, chodzi przy balkoniku. Choruje na demencję, nadciśnienie, ma problemy ze słuchem.

Obowiązki:

Głównie to pomoc przy prowadzeniu domu, dbanie o czystość i porządek, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów.

Oprócz tego seniorka potrzebuje pomocy przy higienie ciała, zmianie pielucho – majtek, pomocy przy ubieraniu, dojściu do toalety. Opiekunka będzie również czuwać przy Pani w nocy.

Wymagania:

doświadczenie

podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

mile widziane prawo jazdy

brak nałogów (warunek konieczny)

miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji

legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów

ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec

stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Wrocławiu:

Ul. Ruska 51 B

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca W Okolicach Kolonii
   Jako Opiekunka

Miasto/a:
 Poza województwem Dolnośląskim

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Nasi znajomi

Najnowsze

Popularne

Tagi

Pani Zastaw Starszych Bez Sprzedawca Opiekunka Doradca Szybka Niemiec Opiekunki Osób Bik Skup Pożyczki Wrocław Pożyczka Zaraz Szamba Niemczech Praca Betonowe Pracownik Niemcy Potrzebna Pod

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia