ogloszenia-dolnoslaskie.pl
Osób online:25 | Ogłoszeń:1070

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Opiekuna Osób Starszych Czeka Na Ciebie!

Praca Opiekuna Osób Starszych Czeka Na Ciebie!

Nasza podopieczna, Pani Anna ma 58 lat (III stopień opieki

Nasza podopieczna, Pani Anna ma 58 lat (III stopień opieki), ma problemy z mobilnością, jest osobą leżącą i niesamodzielną, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy i asekuracji by wstać.

Choruje na Parkinsona.

Obowiązki:

To prowadzenie domu, gotowanie oraz zajmowanie się podopieczną, pomoc w podstawowych czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Opiekunka będzie pomagać seniorce w spożywaniu posiłków a także przenosić ją z wózka na łóżko.

Wymagania:

Opiekunka musi być osobą z dobrą znajomością języka.

Konieczne jest posiadanie doświadczenia oraz braku nałogów.

Dodatkowym atutem są posiadane referencje.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie, jasne zasady współpracy.

Dobre stawki: do 1500 euro netto

Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, zorganizowany przejazd w obie strony.

 PDF
Telefon: 797-898-768

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Opiekuna Osób Starszych Czeka Na Ciebie!

Miasto/a:
 Poza województwem Dolnośląskim

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Nasi znajomi

Najnowsze

Popularne

Tagi

Pani Zastaw Starszych Bez Sprzedawca Opiekunka Doradca Szybka Niemiec Opiekunki Osób Bik Skup Pożyczki Wrocław Pożyczka Zaraz Szamba Niemczech Praca Betonowe Pracownik Niemcy Potrzebna Pod

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia