ogloszenia-dolnoslaskie.pl
Osób online:2 | Ogłoszeń:2302

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Opiekuna Osób Starszych

Praca Opiekuna Osób Starszych

Praca w okolicach Düren u Pana Heinza

Senior ma 89 lat, stoi samodzielnie, ale potrzebuje pomocy w poruszaniu się. Choruje na demencję i inkontynencję. Opiekuje się nim żona.

Obowiązki:

Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze oraz prowadzenie domu, gotowanie. Towarzyszenie Panu w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Znajomość języka na poziomie dobrym, doświadczenie w pracy z osobami starszymi, czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie, jasne zasady współpracy.

Dobre stawki: do 1500 euro netto

Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, zorganizowany przejazd w obie strony.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Opiekuna Osób Starszych

Miasto/a:
 Poza województwem Dolnośląskim

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Nasi znajomi

Najnowsze

Popularne

Tagi

Pani Zastaw Starszych Bez Sprzedawca Opiekunka Doradca Szybka Niemiec Opiekunki Osób Bik Skup Pożyczki Wrocław Pożyczka Zaraz Szamba Niemczech Praca Betonowe Pracownik Niemcy Potrzebna Pod

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia