ogloszenia-dolnoslaskie.pl
Osób online:16 | Ogłoszeń:2326

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Charakterze Opiekunki Na Terenie Niemiec

Praca W Charakterze Opiekunki Na Terenie Niemiec

Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie a oddzwonimy do Ciebie.

Miejsce zlecenia: okolice Kolonii

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla 75 – letniej pani Anny. Podopieczna przeszła udar, głównie leży. Porusza się przy pomocy drugiej osoby lub na wózku inwalidzkim. Seniorka jest osobą inkontynentną, korzysta ze stałego cewnika. Pani Anna jest w dobrej kondycji psychicznej.

Obowiązki:

Do obowiązków Opiekunki będzie wspieranie oraz czuwanie nad dobrym samopoczuciem podopiecznej. Pani Anna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, takich jak: jedzenie, ubieranie się, pielęgnacja ciała oraz kąpiele.

Dodatkowo Opiekunka będzie musiała zmieniać pielucho – majtki, asekurować seniorkę w przejściu z łóżka na wózek oraz w razie potrzeby wstawać do podopiecznej w nocy.

Wymagania:

minimum komunikatywna znajomości języka niemieckiego

doświadczenie w pracy z osobą starszą lub niepełnosprawną

dyspozycyjność na okres 2 – 3 miesięcy

dobry stanu zdrowia

dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

Oferujemy legalną pracę, składki ZUS, ubezpieczenie oraz wynagrodzenie w wysokości 1200 euro netto. Dodatkowo Opiekunka ma zapewnioną podróż w obie strony, wyżywienie oraz zakwaterowanie w pokoju z osobą łazienką(Internet i TV).

 PDF
Telefon: 797-898-768

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca W Charakterze Opiekunki Na Terenie Niemiec

Miasto/a:
 Poza województwem Dolnośląskim

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Nasi znajomi

www.minimalstudio.pl

Najnowsze

Popularne

Tagi

Pani Zastaw Starszych Bez Sprzedawca Opiekunka Doradca Szybka Niemiec Opiekunki Osób Bik Skup Pożyczki Wrocław Pożyczka Zaraz Szamba Niemczech Praca Betonowe Pracownik Niemcy Potrzebna Pod

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia