ogloszenia-dolnoslaskie.pl
Osób online:26 | Ogłoszeń:2326

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Roli Opiekunki Dla Pana Ernesta

Praca W Roli Opiekunki Dla Pana Ernesta

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pan Ernest ma 91 lat, waży 80 kg i ma 178 cm wzrostu. Podopieczny ma zaburzenia rytmu serca oraz ze względu na swój wiek ma problemy z chodzeniem. Porusza się samodzielnie, jednak często korzysta w wsparcia drugiej osoby lub balkonika.Obowiązki:

Pomoc w codziennych czynnościach, ubieraniu się, kąpaniu, w toalecie oraz wspólne spędzanie czasu wolnego z podopiecznym.

Dodatkowo Opiekunka będzie prowadziła gospodarstwo domowe: gotowanie, porządki, robienie zakupów, pranie.

Wymagania:

Kandydatka na Opiekunkę musi być gotowa podjąć pracę w okresie świątecznym oraz znać język niemiecki w stopniu dobrym. Dodatkowo od Kandydatek oczekujemy doświadczenia i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Zapewniamy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, premię za szybki wyjazd do Niemiec, odprowadzane składki, ubezpieczenie, wynagrodzenie w wysokości 1250 euro netto plus bonusy świąteczne.

 PDF
Telefon: 797-898-768

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca W Roli Opiekunki Dla Pana ErnestaMiasto/a:
 Poza województwem Dolnośląskim

Praca W Roli Opiekunki Dla Pana Ernesta
Praca W Roli Opiekunki Dla Pana Ernesta
 

Reklama

 
Kategorie

 

Lokalizacja

 

Promowane

Nasi znajomi

www.kartrans-przewozy.pl


Najnowsze

Popularne

Tagi

Pani Zastaw Starszych Bez Sprzedawca Opiekunka Doradca Szybka Niemiec Opiekunki Osób Bik Skup Pożyczki Wrocław Pożyczka Zaraz Szamba Niemczech Praca Betonowe Pracownik Niemcy Potrzebna Pod

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia