ogloszenia-dolnoslaskie.pl
Osób online:56 | Ogłoszeń:1070

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Aloe Vera Kosmetyki Marki Forever Living Products

Aloe Vera Kosmetyki Marki Forever Living Products

Naturalne suplementy na bazie aloesu

Oferta przygotowana przez firmę Forever Living Products skierowana jest do każdego, kto chciałby skorzystać z możliwości, jakie daje aloes. W asortymencie znajdują się wyłącznie takie produkty, które zostały przez nas osobiście przetestowane, tak więc możemy ręczyć za ich znakomitą jakość. Sprzedajemy między innymi napoje, suplementy diety, kosmetyki i środki czystości.

Forever Living Products jest największym światowym plantatorem Aloe Vera, jak również jednym z najważniejszych producentów i sprzedawców produktów tworzonych z tej wspaniałej rośliny. Forever Living Products, założone w Arizonie w roku 1978 przez Rexa Maughana, powstało aby rozpowszechnić i przybliżyć ludziom wspaniały dar Natury, którym jest Aloe Vera. W szerokim asortymencie firmy znajduje się wszystko, cokolwiek tylko można wytworzyć stosując jako najważniejszy składnik czysty, naturalny stabilizowany miąższ aloesowy. Miąższ Aloe Vera stabilizowany metodą zastrzeżoną przez amerykański patent, sprzedawany w stanie czystym jest od wielu lat stanowi atut handlowy firmy. Forever Living Products dysponuje Certyfikatem Jakości IASC Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu, oraz Świadectwem Koszerności i Islamską Pieczęć Aprobaty. W Polsce firma rozpoczęła aktywność w roku 1993, tak więc posiada 12 letnie doświadczenie.
Proponujemy Państwu także współpracę z nami.


Popularne
 PDF
Telefon: 518658866

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Aloe Vera Kosmetyki Marki Forever Living Products


 WWW

Miasto/a:
 Bardo

Aloe Vera Kosmetyki Marki Forever Living Products
Aloe Vera Kosmetyki Marki Forever Living Products
 

Reklama

 
Kategorie

 

Lokalizacja

 

Promowane

Nasi znajomi

www.sklep-trendydom.pl


Najnowsze

Popularne

Tagi

Pani Zastaw Starszych Bez Sprzedawca Opiekunka Doradca Szybka Niemiec Opiekunki Osób Bik Skup Pożyczki Wrocław Pożyczka Zaraz Szamba Niemczech Praca Betonowe Pracownik Niemcy Potrzebna Pod

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia
')