ogloszenia-dolnoslaskie.pl
Osób online:15 | Ogłoszeń:1070

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Osoba sprzątająca Lubin

Osoba sprzątająca Lubin

Poszukujemy osoby sprzątającej

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: osoba sprzątająca

Miejsce pracy: Lubin
Godziny pracy: 6:00-14:00 , 14:00-22:00,

Oferujemy:
-przyuczenie do wykonywanych zadań,
-stabilną pracę
-terminowe i stabilne wynagrodzenie

Zadania:
- utrzymanie w czystości w pomieszczeniach biurowych i przemysłowych

Wymagania:
-zaangażowanie w pracę
-solidne wykonywanie zadań
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o:kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod nr tel. 510 015 576 . Po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 71 711 01 44

 PDF
Telefon: 510015576

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Osoba sprzątająca Lubin

Miasto/a:
 Lubin

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Nasi znajomi

Najnowsze

Popularne

Tagi

Pani Zastaw Starszych Bez Sprzedawca Opiekunka Doradca Szybka Niemiec Opiekunki Osób Bik Skup Pożyczki Wrocław Pożyczka Zaraz Szamba Niemczech Praca Betonowe Pracownik Niemcy Potrzebna Pod

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia